10.03.2018 «Крок до Зірок -2018».

10 марта 2018 года на базе школы № 169 г. Киева прошел, уже ставший регулярным, турнир для новичков «Крок до зірок»

РЕЗУЛЬТАТЫ:

 Вік 6-7    Вагова категорія 20-23 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Карасевич Лев 1 місце Карасевич С.А.
Фотієв Гордій 2 місце Карасевич С.А.
Волинець Денис 3 місце Карасевич С.А.
Зінченко Костянтин 4 місце Близнюк О.В.

 

 Вік 6-7    Вагова категорія 23-26

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Гардіман Кирило  1 місце Близнюк О.В.
Крук Назар 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 6-7    Вагова категорія 26-29

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Близнюк Микита 1 місце Близнюк О.В.
Кузьменко Тимофій 2 місце Карасевич С.А.
Шелудченко Володимир 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 6-7   Дівчата   Вагова категорія до 20 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Костенко Ліза  1 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9   Дівчата   Вагова категорія 20-25 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Гурін Мирослава  1 місце Капшук Т.М.

 

Вік 6-7   Дівчата   Вагова категорія 30-35 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шулькевич Богдана  1 місце Карасевич С.А.

Вік 7-8   Дівчата   Вагова категорія 25-30 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Боднар Дарина  1 місце Карасевич С.А.
Грибович Анастасія  2 місце Карасевич С.А.

Вік 8-9   Вагова категорія 25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Демітров Олексій  1 місце    Карасевич С.А.
Зінчук Євгеній 2 місце    Близнюк О.В.

Вік 8-9   Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Валько Данило  1 місце Карасевич С.А.
Селіцький Влад 2 місце Капшук Т.М.
Поплавський Гліб 3 місце Капшук Т.М.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 35+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Архиповець Олександр  1 місце Карасевич С.А.
Томашевський Іван 2 місце Биченко Є.Л.
Зубрицький Єгор 3 місце Биченко Є.Л.
Малюкін Кирило 4 місце Близнюк О.В.

Вік 10-11   Вагова категорія  30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Харченко Артем  1 місце Капшук Т.М.
Мойсеєнко Артем 2 місце Капшук Т.М.
Котляревський Ілля 3 місце Близнюк О.В.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 35+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Білецький Богдан  1 місце Карасевич С.А.
Калашник Данило 2 місце Биченко Є.Л.
Шеремет Володимир 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13     Вагова категорія 50+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Мерзлікін Антон  1 місце Капшук Т.М.
Пелюховський Влад 2 місце Биченко Є.Л.

 

Вік 15+    Дівчата     Вагова категорія  65-70 кг

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Садовська  Людмила 1 місце Биченко Є.Л.
Случинська Катерина 2 місце Шевчук І.В.