4.02.2017 -Крок до зірок

1

В сегодняшнем турнире приняло участие 65 начинающих спортсменов пяти тренеров нашего клуба! Наши новички сделали свой первый шаг к Звездам Хортинга.
Поздравляем всех с Победами!

РЕЗУЛЬТАТЫ:

 Вік 6-7    Вагова категорія  до 20

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Миронець Артем 1 місце Биченко Є.Л.
Лещов Михайло 2 місце Капшук Т.М.

 

Вік 6-7    Вагова категорія  20-25

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Самонов Микола 1 місце Капшук Т.М.
Маркевич Святослав 2 місце Близнюк О.В.
Якименко Платон 3 місце Капшук Т.М.
Кузьменко Дмитро 4 місце Капшук Т.М.
Фотієв Гордій 5 місце Капшук Т.М.
Лещенко Олександр 6 місце Капшук Т.М.
Распутний Кирило 7 місце Близнюк О.В.

 

 Вік 6-7    Вагова категорія 20-25 Дівчата

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Гузенко Даша 1 місце Капшук Т.М.

 

Вік 6-7     Вагова категорія 25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шкатов Денис 1 місце Капшук Т.М.
Кулібаба Данило 2 місце Карасевич С.А.
Бербер Кирило 3 місце Капшук Т.М.
Демитров Олексій 4 місце Капшук Т.М.
Вовк Михайло 5 місце Капшук Т.М.
Осадчий Кирило 6 місце Капшук Т.М.
Черниш Максим 7 місце Близнюк О.В.

 

Вік 6-7   Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шматок Данило 1 місце Капшук Т.М.
Шовкун Денис 2 місце Близнюк О.В.

Вік 6-7   Вагова категорія 35+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Матвійок Богдан 1 місце Карасевич С.А.
Гончаренко Владислав 2 місце Карасевич С.А.

Вік 8-9   Вагова категорія 25-30 

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Матвіїв Ростислав 1 місце Капшук Т.М.
Валько Данило 2 місце Карасевич С.А.
Тетерятник Борис 3 місце Карасевич С.А.
Трегуб Олександр 4 місце Биченко Є.Л.
Матюнін Артем 5 місце Капшук Т.М.
Хурса Олексій 6 місце Капшук Т.М.
Аракелян Армен 7 місце Близнюк О.В.

 

Вік 8-9   Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Пеньковський Владислав 1 місце Капшук Т.М.
Шеремет Володимир 2 місце Карасевич С.А.
Боровік Марк 3  місце Капшук Т.М.
Багіров Ісмаіл 4  місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 30-35 Дівчата

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Тітарчук Анна 1 місце Карасевич С.А.
Земенкова Катерина 2 місце Карасевич С.А.
Маркевич Віолета 3 місце Близнюк О.В.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Старий Єгор 1  місце Карасевич С.А.
Трофімчук Олександр 2  місце Капшук Т.М.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Миронець Владислав 1 місце Биченко Є.Л.
Боярський Євген 2 місце Карасевич С.А.
Баюра Ростислав 3 місце Близнюк О.В.
Борік Олександр 4 місце Карасевич С.А.
Петрушевський Роман 5 місце Близнюк О.В.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 40-45

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Прожога Нікіта 1 місце Карасевич С.А.
Варнаков Іван 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія  30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шевчук Арсеній 1 місце Биченко Є.Л.
Данюк Владислав 2 місце Биченко Є.Л.
Ватутін Владислав 3 місце Биченко Є.Л.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Залюбівський Павло 1 місце Карасевич С.А.
Мерзлікін Антон 2 місце Карасевич С.А.
Франчук Ростислав 3 місце Биченко Є.Л.
Андросович Антон 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 50-55

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Попко Ярослав 1 місце Биченко Є.Л
Бурла Стас 2 місце Близнюк О.В.
Прокуда Максим 3 місце Близнюк О.В.
Воротніков Олександр 4 місце Близнюк О.В.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 55-60

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шеремет Дмитро 1 місце Карасевич С.А.
Третьяк Ілля 2 місце Карасевич С.А.
Поліщук Антон 3 місце Биченко Є.Л.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 60 +

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Ель- Фаран Адам 1 місце Карасевич С.А.
Гурін Роман 2 місце Карасевич С.А.
Іваницький Владислав 3 місце Близнюк О.В.

Вік 16-17  Дівчата  Вагова категорія 50+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Радіонова Єлизавета 1 місце Шевчук І.В.
Случинська Катерина 2 місце Шевчук І.В.
Ігнатенко Любов 3 місце Шевчук І.В.
Кидисюк Ольга 4 місце Шевчук І.В.