Кубок Пантеры- 2017

IMG_2376

РЕЗУЛЬТАТЫ:

 Вік 6-7    Вагова категорія 20-25

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Лещов Михайло 1 місце Карасевич С.А.
Карасевич Лев 2 місце Карасевич С.А.
Зіневич Кирило 3 місце Карасевич С.А.
Волинець Денис 4 місце Карасевич С.А.
Гардіман Кирило 5 місце Близнюк О.В.
Виговський Богдан 6 місце Карасевич С.А.

 

Вік 6-7    Вагова категорія 25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шкатов Денис 1 місце Карасевич С.А.
Бербер Кирило 2 місце Карасевич С.А.
Якименко Платон 3 місце Карасевич С.А.
Кузьменко Тимофій 4 місце Карасевич С.А.
Близнюк Микита 5 місце Близнюк О. В.
Шелудченко Володимир 6 місце Карасевич С.А.
Крук Назар 7 місце Карасевич С.А.

 

 Вік 6-7    Дівчата  Вагова категорія 25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Гузенко Дар’я 1 місце Карасевич С.А.
Боднар Дарина 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 7-8    Дівчата     Вагова категорія 20-25

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Капшук Олександра 1 місце Капшук Т.М.
Гуріна Мирослава 2 місце Карасевич С.А.
Грибович  Анастасія 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9   Вагова категорія до 25

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Мошна Ілля 1 місце Капшук Т.М
Сухоруков Гліб 2 місце Капшук Т.М.
Миронець Артем 3 місце Бичено Є.Л.

Вік 8-9   Вагова категорія 25-30 

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Вовк Михайло 1 місце Капшук Т.М.
Тетерятник Борис 2 місце Карасевич С.А.
Самонов Микола 3 місце Карасевич С.А.
Поплавський Гліб 4 місце Капшук Т.М.
 Демітров Олексій 5 місце Капшук Т.М.
 Маркевич Святослав 6 місце Близнюк О.В.

 

Вік 8-9   Вагова категорія  30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Воробей Іван 1  місце Карасевич С.А.
Щипакін Данило 2  місце Карасевич С.А.
Каранфіл Артем 3  місце Капшук Т.М.
Валько Данило 4  місце Карасевич С.А.
Селіцький Владислав 5  місце Капшук Т.М.
Хурса Олексій 6  місце Капшук Т.М.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Крамар Тимофій 1 місце Капшук Т.М.
Кот Кирило 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9    Дівчата   Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Тітарчук Анна 1  місце Карасевич С.А.
Земенкова Катерина 2  місце Карасевич С.А.

 

Вік 9-10    Дівчата  Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Близнюк Євангеліна 1 місце Близнюк О.В.
Діхтяренко Катерина 2 місце Карасевич С.А.
Воробей Марія 3 місце Карасевич С.А.
Протасевич Доменіка 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 10-11   Дівчата  Вагова категорія 40+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Головко Настя 1 місце Карасевич С.А.
Матвійчук Катерина 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 10-11    Вагова категорія  25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Матюнін Артем 1 місце Капшук Т.М.
Харченко Артем 2 місце Капшук Т.М.
Тригуб Олександр 3 місце Биченко Є.Л.
Кущ Євгеній 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Шиян Сергій 1 місце Карасевич С.А.
Моісєєнко Артемій 2 місце Капшук Т.М.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Макєєв Нікіта 1 місце Карасевич С.А.
Старий Єгор 2 місце Карасевич С.А.
Ковальов Матвій 3 місце Капшук Т.М.
Шеремет Володимир 4 місце Карасевич С.А.
Крамар Роман 5 місце Капшук Т.М.
Пеньковський Влад 6 місце Капшук Т.М.
Агєєв Захар 7 місце Капшук Т.М.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 50+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Прожога Нікіта 1 місце Карасевич С.А.
Спис Владислав 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Миронець Владислав 1 місце Биченко Є.Л.
Боярський Євгеній 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія  40-45

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Лизогубенко Данило 1 місце Карасевич С.А.
Франчук Ростислав 2 місце Биченко Є.Л.
Моша Олексій 3 місце Биченко Є.Л.
Зайченко Роман 4 місце Капшук Т.М.

 

Вік 12-13    Вагова категорія  45+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Хархун Дмитро 1 місце Близнюк О.В.
Воротніков Олександр 2 місце Близнюк О.В
Мерзлікін  Антон 3 місце Капшук Т.М.
Яковищук Назарій 4 місце Биченко Є.Л.

 

Вік 14-15    Вагова категорія 50-55

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Капшук Андрій 1 місце Карасевич С.А.
Коновал Артем 2 місце Биченко Є.Л.
Підлісний Богдан 3 місце Биченко Є.Л.

 

Вік 14-15    Вагова категорія 55-60

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Здіорук Максим 1 місце Биченко Є.Л.
Довганич Денис 2 місце Близнюк О.В.
Євтушенко Денис 3 місце Близнюк О.В.

 

Вік 13+    Вагова категорія 60+

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат Тренер
Місевич Валентин 1 місце Биченко Є.Л.
Гурін Роман 2 місце Карасевич С.А.
Шеремет Дмитро 3 місце Карасевич С.А.