Первенство клуба — 2016

24.09.2016 года, в школе   № 169 Шевченковского района г. Киева, прошло первое  в новом  учебном году соревнование спортивного клуба хортинга «Пантера». В Первенстве клуба приняли участие 43 спортсмена-хортиниста тренеров клуба – Карасевича С.А. и Капшук Т. М. Хортингисты продемонстрировали высокий уровень боевой подготовки.

РЕЗУЛЬТАТЫ:

 Вік 6-7    Вагова категорія 20-25

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Сухоруков Гліб 1 місце Капшук Т.М.
Тетерятник Боря 2 місце Карасевич С.А.
Багінський Денис 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 6-7    Вагова категорія 25-30

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Рябуха Артем 1 місце Карасевич С.А.
Валько Данило 2 місце Карасевич С.А.
Кулібаба Данило 3 місце Карасевич С.А.

 

 Вік 6-7    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Щипакін Данило 1 місце Карасевич С.А.
Кот Кирило 2 місце Карасевич С.А.
Ковальов Єгор 3 місце Карасевич С.А.
Гончаренко Владислав 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9    Дівчата

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Воробей Маша 1 місце Карасевич С.А.
Носенко Каміла 2 місце Карасевич С.А.
Мадяр Анжеліка 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9   Вагова категорія 25-30 (Група А)

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Замрій Ілля 1 місце Капшук Т.М.
Пеньковський Владислав 2 місце Капшук Т.М.
Матвіїв Ростислав 3 місце Капшук Т.М.
Воробей Іван 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 8-9   Вагова категорія 25-30 (Група Б)

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Кущ Євгеній 1 місце Карасевич С.А.
Тимофєєнко Владислав 2 місце Карасевич С.А.
Селицький Владислав 3 місце Капшук Т.М.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Крамар Роман 1 місце Капшук Т.М.
Приходько Олексій 2 місце Капшук Т.М.
Багіров Ісмаіл 3 місце Карасевич С.А.
Крамар Тимофій 4 місце Капшук Т.М.

 

Вік 8-9    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Макєєв Нікіта 1 місце Карасевич С.А.
Старий Єгор 2 місце Карасевич С.А.
Трофимчук Олександр 3 місце Капшук Т.М.
Матвійок Богдан 4 місце Карасевич С.А.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 30-35

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Зайченко Роман 1 місце Капшук Т.М.
Боярський Євгеній 2 місце Капшук Т.М.
Андросович Антон 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 10-11    Вагова категорія 35-40

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Гура Микита 1 місце Карасевич С.А.
Кондратенко Тимофій 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 40-45

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Лизогубенко Данило 1 місце Карасевич С.А.
Залюбівський Павло 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія 45-50

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Алам Самір 1 місце Карасевич С.А.
Третьяк Ілля 2 місце Карасевич С.А.
Грисько Олексій 3 місце Карасевич С.А.

 

Вік 12-13    Вагова категорія понад 50

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Алам Арсен 1 місце Карасевич С.А.
Гурін Роман 2 місце Карасевич С.А.

 

Вік 14-15    Вагова категорія понад 60

Прізвище  Ім’я спортсмена Результат тренер
Прокопенко Ярослав 1 місце Карасевич С.А.
Козачук Микола 2 місце Карасевич С.А.

dscf3454

ФОТОАЛЬБОМ